درباره تحلیل پایدار
----------------------
مباحث مرتبط با تکنولوژی اطلاعات به سرعت در حال پیشرفت بوده و راهکارهای برآمده از این تکنولوژی با شتابی وصف‌ناپذیر در حال متحول نمودن صنایع گوناگون است. کاربرد نرم افزارها به عنوان ابزاری برای افزایش سرعت و دقت در حوزه های مختلف صنعت ساختمان، تا کنون از جنبه های مختلف مورد توجه بوده است. باور داریم صنعت ساخت و ساز نیز در آینده نه چندان دور، متاثر از این فناوری دگرگون شده و شاهد بهره‌وری فزاینده در این صنعت عظیم خواهیم بود.
لذا شرکت تحلیل پایدار با اتکاء به خداوند متعال مصمم است، محصولات و خدماتی در حوزه‌ مهندسی عمران فراهم ‌آورد و كيفيت خدمات مهندسی را از طریق نوآوری‌های علمی و فنی، بهبود ‌ببخشد. این مجموعه با تحقق اهداف علمي و اقتصادي و نوآوري در زمینه های عمرانی و تجاری‌سازی نتايج تحقيق و توسعه به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال کشور با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی در راستای اعتلای صنعت ساخت و ساز کشور آغاز به کار نموده است.
تحلیل پایدار از سال 1394 شروع به فعالیت رسمی نموده و در سال 1395 اولین نرم افزار خود را با نام "تحلیل FRP"، که یک برنامه جامع محاسبات مقاوم سازی سازه های بتنی است در اختیار کاربران قرار داده است. و از آن زمان تاکنون نرم افزارهای تخصصی دیگری را در حوزه مهندسی عمران به جامعه مهندسی کشور تقدیم نموده است.
این شرکت با استفاده از دانش و اطلاعات فنی مهندسین جوان خود ضمن ارتقای سطح کیفی نرم افزارها، در راستای بالا بردن کیفیت ساخت گام بر می دارد. از شروع فعالیت، کیفیت و تولید بهنگام اساس فلسفه حرکت حال و آینده این شرکت بوده است .

Tahlil Paydar